IV Niedziela Zwykła  29.01.2023 r.

1.    Po Mszy św. odśpiewamy: ”Suplikacje” - modlitwę przebłagalną o dar pokoju.

2.    Po Mszy św. możemy nabyć darmowy numer gazety ewangelizacyjnej: „Dobre Nowiny”, którą możemy wesprzeć  dobrowolną ofiara.

3.    W I środę miesiąca kolekta przeznaczona jest na potrzeby zakrystii.

4.    W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 10.00 i 18.00 z poświęceniem świec - gromnic. Jest to również  Dzień Życia Konsekrowanego. W swoich modlitwach pamiętajmy w tym dniu o naszych Siostrach Św. Józefa, a kolekta tego dnia jest przeznaczona na Zakon Kontemplacyjny Sióstr Karmelitanek w Łasinie.

5.    W piątek na godz. 9.00 zapraszam parafian do rozebrania choinek i Żłóbka Betlejemskiego w kościele.

6.    W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I piątek - od godz. 17.00 spowiedź pierwszopiątkowa i o godz. 18.00 Msza św. z Litanią do NSP Jezusa. I sobota – od godz. 8.00 nawiedzę naszych chorych  i o godz. 17.30 Nabożeństwo I sobót miesiąca.

7.    W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym, a po Mszy św o godz. 11.00 Różaniec Fatimski i spotkanie Żywego Różańca.

8.     W tym tygodniu modlitwę różańcową o godz 17.30 w kościele poprowadzą: w poniedziałek – II Róża, we wtorek III Róża, w środę Godzinki ku czci Matki Bożej, w czwartek Służba Liturgiczna i w piątek IV Róża Różańcowa.

9.    Poproszę parafian z ulic Akacyjnej, Kochanowskiego, Tysiąclecia o składanie ofiar do skarbonki znajdującej się przy ołtarzu na sprzątanie naszej świątyni w styczniu.

10.  Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.00. W niedziele i święta biuro jest nieczynne.