Niedziela Chrztu Pańskiego 08.01.2023 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 obowiązkowe spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania., a o godz. 12.00 chrzty.

2. Po Mszy św. odśpiewamy „Suplikacje” - modlitwę przebłagalną o dar pokoju.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 odbędą się Jasełka w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej, a kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

4. W tym tygodniu modlitwę różańcową o godz 16.30 w kościele poprowadzą: w poniedziałek – II Róża, we wtorek III Róża, w środę Godzinki ku czci Matki Bożej, w czwartek IV Róża, w piątek V Róża i w sobotę VI Róża Różańcowa.

5. Poproszę parafian z ulic Akacyjnej, Kochanowskiego, Tysiąclecia o składanie ofiar do skarbonki znajdującej się przy ołtarzu na sprzątanie naszej świątyni w styczniu.

6. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.00. W niedziele i święta biuro jest nieczynne.

7. W tym tygodniu zapraszam na Msze św. kolędową z błogosławieństwem, obrazkiem kolędowym i możliwością złożenia ofiary na fundusz kościelny, kapłański i ministrancki parafian z następujących ulic: dziś – ulica Wyzwolenia, Dębowa, poniedziałek – ul. Mickiewicza, Działdowska, agronomówka, wtorek – ul. Stefczyka, Długa, Okrężna, środa – Kraszewo, czwartek – ul. Polna, piątek – Sochy, Janowo, sobota – ul. Brzozowa, Krasickiego, Młodzieżowa, Puchatka, Prusa, Spokojna i w przyszłą niedziele – ul. Leśna, Kościuszki, Dwukoły